Hatırda Kalmasın

Hatırda Kalmasın Reklam Afişi (1).jpg

Hayatımızda yer eden değerleri her fırsatta dile getirilen, "kölesi olunası bir harf öğretici" olarak yüceltilen, ama iş davranışa gelince sıradanlaştırılan, değersizleştirilen hatta çoğu zaman yok sayılan öğretmenlerimizi icra ettikleri yüce sanatı anlatmaya çağırıyoruz. Okullardan uzakta kaldığımız bu karantina günlerinde kıymetlerini bir kat daha anladığımız öğretmenlerimizin kaleme aldıkları öğretici ve etkileyici anılarını unutulmaz bir kitapta bir araya getiriyoruz. "Hatırda Kalmasın" diyerek başladığımız bu yolculuğa tüm öğretmenleri davet ediyoruz. Öğretmenlerimizin anılarından oluşan bu kitapta;

1- 100 öğretmenin 100 gerçek hikâyesi yer alacaktır.

2- Her öğretmen sadece tek bir yazıyla katılacaktır.

3- Her öğretmenin anısı kendi kısa biyografisiyle birlikte yayınlanacaktır.

 

4- Öğretmenlerimiz anılarını, Times New Roman, 12 Punto, şeklinde 4 Word sayfasını aşmayacak şekilde yazacak ve sapiens@sapiensyayinlari.com adresine gönderecektir.

5- "Hatırda Kalmasın" kitabında, Sapiens Yayınları'na ulaştırılan ilk 100 hikâyenin hepsi yer alacaktır.

 

6- Hikâyeleri yayınlanacak olan öğretmenlerimiz isimleri, biyografileri ve anıları, "Hatırda Kalmasın" kitabında alfabetik sırayla yer alacaktır.

 

7- Yazıya dökülen hikâyelerin oluşturduğu eser tüm online ve real kitap satış noktalarında satışa sunulacaktır.

 

8- Bir araya getirilmiş olan hikâyelerden oluşan ve etiket fiyatı 50 tl olan eserden, yazar-öğretmenlerimiz iki (2) adet satın alacaktır.

 

9- Can bulan hikâyelerin oluşturduğu eserin kârı, kimsesiz çocukların eğitimi için varlığını sürdüren köklü bir eğitim kurumuna bağışlanacaktır.

  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
  • Facebook
sapiens logo yayınları ile beyaz.png
düşünmek savaşmaktır...